Piknik firmowy

22 czerwca odbyła się ważna firmowa uroczystość.

22 czerwca 2011 roku w ogrodach zamku w Żelaźnie odbył się piknik firmowy, na który zaproszeni zostali wszyscy pracownicy piekarni „Kajzerka”.

Spotkanie rozpoczęło się o godz 15:30 podsumowaniem ubiegłego roku i ogłoszeniem głównych planów i celów na rok kolejny. Następnie wybrano trójkę zakładową – zwyciężyli koledzy Mariusz, Darek i Leszek. Ogłoszono też wyniki firmowych konkursów, i tak w kategorii na najsympatyczniejszą Panią zatrudnioną w naszej firmie zwyciężyła Pani Alicja, nasza kadrowa, najsympatyczniejszym Panem został zaś majster Mariusz. Pierwszą nagrodę w konkursie na najlepszego pracownika produkcyjnego zgarnął Piotr, a tytuł najlepszego pracownika nieprodukcyjnego przypadł w udziale Anecie. Za najlepszego pracownika funkcyjnego uznano ex aequo Andrzeja i Rafała.

Następnie wszyscy goście wzięli udział w projekcji wyprodukowanego w ubiegłym roku filmu dokumentującego 20-lecie istnienia Piekarni „Kajzerka”. Po seansie przyszedł czas na grupowe zdjęcie, a następnie na najbardziej wyczekiwaną część uroczystości- biesiadę w ogrodach zamkowych, gdzie przy dźwiękach kapeli ze Stronia Śląskiego tłoczono się wokół dymiącego się grilla.

A potem były nawe tańce 🙂

Share